Výkup nemovitosti

Zajistíme výkup nemovitostí v celé ČR, vyřešíme přímý výkup (odkup) nemovitostí.

Výkup nemovitostí

Potřebujete rychle finanční hotovost? Potřebujete peníze z důvodu financování jiné nemovitosti či vyplácení dluhů? Nechce čekat na prodej nemovitostí standardní cenou? V tom případě využijte výkup nemovitosti.

Výkup nemovitosti je určeno všem, kteří potřebují rychle řešit odprodej svého bytu, domu či jiné nemovitosti a nechtějí nebo nemají možnost čekat na zprostředkování prodeje. Výhodou je rychlost transakce. Veškeré výkupy nemovitosti jsou prováděny po prověření vlastnických práv a závazků k nemovitosti.

V případě, že požadujete přímý odkup nemovitostí, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Chci přímý odkup nemovitosti

Přímý výkup nemovitosti zajistíme prostřednictvím obchodního manažera na danou problematiku, který si s Vámi sjedná schůzku na dané nemovitosti. Je nutné si připravit potřebné doklady jako je list vlastnictví, katastrální mapu, nabývací titul, případně znalecký posudek. V případě, že nemovitost vlastní více spoluvlastníků, je zapotřebí souhlasu jich všech. Na základě osobní schůzky zhodnotíme stav nabídnuté nemovitosti, její tržní cenu. Zástupce s Vámi probere možnost a postup, probere Vaše požadavky a následně dohodneme podmínky odkupu. Cena, kterou Vám naše společnost vyplatí za přímý odkup nemovitostí, vychází z tržní ceny. V případě vzájemné dohody je možné přistoupit k podpisu kupních smluv, popř. dalších dokumentů. V případě, že požadujete přímý výkup nemovitostí, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Chci garanci ceny za nemovitost

Ceny nemovitostí dnes nejsou stále, jejích vývoj je nejistý. Můžete svou nemovitost prodávat i 6 měsíců, za tu dobu cena může klesnout a vy budete nuceni jít s cenou dolů. Nabízených nemovitostí je dnes na trhu spousty a proto si nemůžete být jisti, že zrovna Vaši nemovitost někdo koupí. Proto garance ceny v dnešní době je výhodným prostředkem jak rychle prodat a ještě za jistou cenu. V případě přímého odkupu nemovitostí je pro klienty důležitá garance ceny odkupu. Po zhlédnutí nemovitosti naším obchodním zástupcem si vyhodnotíme aktuální tržní cenu. A protože víme, jak důležité je mít cenu za prodej nemovitostí garantovanou, dohodnutou cenu za odkup stvrdíme smluvně a navíc v případě potřeby zajistíme i vyplacení zálohy. Pokud tedy chcete mít jistotu vyplacené kupní ceny, obraťte se na nás prostřednictvím vyplněného kontaktního formuláře.

Potřebuju ihned peníze za svou nemovitost

V případě klasického prodeje se průměrná doba realizace pohybuje cca mezi 4-6 měsíci. V současné době poklesu cen nemovitostí navíc velmi často dochází ke snížení původně stanovené nabídkové ceny. V případě, že se na počátku prodeje správně nenastaví tržní cena, prodlouží se doba prodeje, a tím v konečném důsledku dochází ještě k větším ztrátám pro prodávajícího. Jsou situace, kdy potřebujete peníze do určitého termínu, a nemůžete si tak dovolit zkoušet prodej klasickou cestou. Zajistíme vyplacení části nebo celé kupní cenu do 48 hodin od předložení potřebných dokumentů. V případě, že Vás tato naše služba zaujala a chcete vědět přesnou výši ceny, kterou Vám vyplatíme, sjednejte si nezávaznou schůzku prostřednictvím vyplnění formuláře.

Jakou cenu dostanu za svou nemovitost

V případě přímého výkupu nemovitosti zajistíme klientům až 80% z aktuální tržní ceny. Zdarma dále pro zajistíme kompletní právní servis, zejména sepsání budoucí i kupní smlouvy, návrhu na vklad, vyhotovení znaleckého posudku pro potřebu finančního úřadu, vyplnění daňového přiznání ……atd. Aktuální tržní cenu vyhodnocujeme srovnávací metodou ve spolupráci s realitní kanceláří, hypotečními ústavy a odhadci, kdy srovnáváme aktuálně prodané nemovitosti obdobných parametrů ve stejné lokalitě. Pokud máte zájem o bližší informace týkající se odkupu Vaší nemovitosti, vyplňte prosím kontaktní formulář